Wytyczne dla obiektów hotelowych | Covid Free Zone

Wytyczne dla obiektów hotelowych

Główny Inspektorat Sanitarny wydał na początku marca br. wytyczne dla hoteli. Sytuacja od tamtej pory uległa jednak zmianie. Zostały zamknięte wszystkie obiekty. Od 19 kwietnia polska gospodarka jest stopniowo odmrażana. O co należy zadbać przed otwarciem? Na co zwracać uwagę, aby wszyscy czuli się w Państwa przestrzeniach bezpiecznie?
GIS zaleca:

  • Częste mycie rąk lub używaj środków dezynfekującym do rąk
  • Zachowanie dystansu społecznego
  • Unikanie uścisków dłoni
  • Unikanie dotykania twarzy: oczu, nosa i ust

To podstawy. Co jeszcze możesz zrobić?

Bezpieczeństwo i higiena to teraz klucz dla biznesu hotelowego i funkcjonowania handlu. Dlatego oferujemy dostęp do pełnego pakietu wytycznych i kompleksowe szkolenia on-line, po którym otrzymacie Państwo materiały i gotowe procedury opracowane przez naszych ekspertów i Radę Certyfikacyjna oraz przede wszystkim certyfikat SAFE HOTEL STANDARD CERTIFICATE. Covid free zone i SAFE STORE STANDARD CERTIFICATE. Covid free zone.

Pamiętajmy, że nie zawsze zwiększenie bezpieczeństwa musi się wiązać z dużymi nakładami finansowymi w Państwa obiekcie. Na szkoleniach poinstruujemy, jak minimalizować ryzyko zakażeń bez zmniejszenia komfortu klientów i standardu użytkowania przestrzeni.